Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Güneysınır Belediyesi Kar ve Buzlanmaya Karşı Hazır!
Güneysınır
2019-12-29 14:40

Güneysınır Belediyesi Kar ve Buzlanmaya Karşı Hazır!

Güneysınır Belediyesi İlçe Merkez ve Mahallerinde, olası kar yağışı ve buzlanmaya karşı vatandaşların günlük hayatının etkilenmemesi için gereken tüm çalışmaları yapıyor.


Yoğun kar yağışı esnasında vatandaşların herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaları halinde Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Acil Çağrı Merkezi’ne 444 55 42 no’lu numaradan ulaşmaları, sürücülerin trafikte rahat ilerleyebilmeleri için araçlarına kar lastiği takarak; takoz, zincir ve çekme halatı bulundurmalarının önem arz ediyor.

Konu Hakkında Güneysınır Haber'e Açıklama yapan, Güneysınır Belediye Başkanı Ahmet DEMİR;''Kış aylarında İlçe merkezinde ve tüm Mahallelerimizde oluşabilecek kar ve buzlanmaya karşı ekiplerin hazır olduğunu ve kar yağışına göre çalışmalar yapıldığını belirterek, bu süreçte vatandaşların günlük yaşamının olumsuz etkilenmemesi adına ekip ve araç filolarını güçlendirdiklerini ve herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaları halinde Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Acil Çağrı Merkezi 444 55 42 no’lu numarayı arayarak yardım istemelerini'' söyledi.


Bu haber 1359 kez okundu.


EV9dzn.gif

SON YORUMLAR

Güneysınır Haber © 2019 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Guneysinirhaber bir Gençliğin Sesi Radyo ve Televizyon A.Ş Markasıdır.

Şafak Medya